SVAU Sp. z o.o. Firma Budowlana Koszalin – Kołobrzeg usługi budowlane: murowanie, tynkowanie, stan surowy, dom pod klucz.

E-mail

biuro@svau.pl

Telefon

+48 798 244 207

Adres

Koszalin ul. Zwycięstwa 137-139

O nas

Lubimy naszą pracę. I dokładamy wszelkich starań, żeby wykonywać ją najlepiej, jak tylko się da. Sumienność, terminowość i precyzyjność – to hasła, które przyświecają nam każdego dnia w pracy. Nasz zespół fachowców specjalizuje się w murowaniu, tynkowaniu, instalacji pokryć dachowych, elewacjach i wykańczaniu domów pod klucz. Znajdujemy się w Koszalinie, ale działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego.

Doświadczenie

Inwestujemy w rozwój zawodowy naszych pracowników, dzięki czemu możemy zaoferować wysoką jakość usług.

Precyzja

Realizujemy usługi budowlane zgodnie z przepisami prawa oraz obowiązującymi normami europejskimi.

Jakość

Stawiamy na jakość naszych realizacji.
Wychodzimy z założenia, że zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze.

Nasza historia

Nasza firma powstała w 2020 roku, ale w tym czasie udało się nam realizować imponującą ilość projektów budowlanych. Stawiamy na wykwalifikowanych fachowców, dotrzymujemy określonych w umowie terminów, a koszty wykonania realizacji są znane dla Klienta od początku współpracy. Kluczem udanej współpracy jest dla nas transparentność.  

Poznajmy się bliżej

Vladimir Egherschi

Prezes Zarządu
tel.: +48 690 061 913

Artur Uretean

Członek zarządu
tel.: +48 798 244 207

USŁUGI BUDOWLANE

Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w wykonywaniu robót konstrukcyjno-budowlanych takich jak: wylewanie betonu, murowanie, tynki, pokrycia dachowe. Realizujemy prace budowlane i instalacyjne o dowolnej złożoności, domy pod klucz oraz stany surowe.